4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

4 Nisan 2019

4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

05:56’da Ay Koç burcuna geçiş yapıyor. Yani kendimizi bugün daha enerjik hissedebiliriz. Aslında böyle bir hareket enerjisi mevcut ama Ay kapanıyor.

06:39’da Mars Kiron uyumlu açısı yaralarınızı şifalandırmak için harekete geçebileceğinizi göstermektedir bunu yaparken daha çok iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Meali bir derdiniz varsa konuşarak çözme dönemi. Bunun etkisi 8 Nisan tarihine kadar geçerlidir.

11:02’de Ay Kiron kavuşumunu şifa çalışması, dua, ibadet için kullanabilirsiniz. Ayrıca insanları şifalandırmak için de değerlendirebilirsiniz. Aslında bu zaman dilimini yardım etmek için kullanmak da çok faydalıdır.

11:15’de içgüdüsel olarak hareket etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Keza hareket de edebilirsiniz ancak yine de başlatmak için kullanmayın derim. Mesela spora gidiyorsanız gidin ama spor salonuna yazılmayın gibi düşünebilirsiniz.

Geldik günün ve dönemin en cafcaflı olaylarından birine. Yıkıp yeniden yapmayı, gücü, krizleri temsil eden Plüton ile karmayı ve bırakmayı temsil eden Güney Ay Düğümü 22:17’de kavuşum yapıyor. Şimdi burada dikkat etmemiz gereken konular var. Öncelikle bu dönem hayatınızdan çıkan insanlar bırakınız çıksınlar çünkü artık hayatınızdaki görevleri bitmiş olabilir. Sonralıkla bu dönem tam bir karma yaratma dönemidir. Bu dönem yaptıklarınıza, ettiğiniz sözlere çok dikkat edin çünkü bunların ileride başınıza patlama riski var. Dolayısıyla şekerler bu dönem özellikle başkaları hakkında konuşma, yargılama, hak yeme dönemleri değildir. Zaten normalde de yapmamak lazım da ben gıybet seviyorum ne yalan söyleyeyim. Ama benim de gıybet anlayışım olanı aktarmak. İkizlerler beni çok iyi anladılar şu an. Neyse işte ben uyarayım da gerisi size kalsın.

Bitti bu kadar. Öptümmmmmmm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.