4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

4 Mayıs 2023

4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Gündemimiz ilişkiler.

💫00:10’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde gergin olabiliriz, ılık bir duş sonra doğruuu yatağa. Gerilmeyin annem.

10:54’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Normalde iyi bir şey gibi gözükürken aslında Venüs Neptün karesini tetikleyecek. Bunu birazdan anlatacağım.

12:16’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz abartılara açık bir gündeyiz, olayları şahsi algılayıp, gereksiz kibre düşüp, kalp kırma riskimiz var.

💫12:16’dan 17:32’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şey başlatmak yerine diyeceğim de siz zaten tutulma öncesi ne başlatıyorsunuz hayırdır?

💫17:32’de Ay Akrep burcuna geçecek. Kaos is coming. Neyse biz şifacılığımızı çıkaralım.

💫18:12’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Kendini baskı altında hissetmek demek. Ay nerden tutsam elimde kalan bir gün oldu. Peki bitti mi? Bitmediiiiiiii.

💫20:40’da Venüs Neptün karesi gerçekleşecek. Bir sen eksiktin arkadaş. Şimdi Venüs malumunuz, ilişkiler, sevgi, değer, para demek. Neptün ise hayal kırıklığı, varsayımlar böyle nemenem bişiy işte. Tüm Venüs özelliklerini alın Neptün’le çarpıştırın, benim dilim demeye el vermedi. Yani kısaca seven sevdiğine sahip çıksın, her duyduğuna inanmasın, beyaz atlı diye beyaz öküzlüye vurulmasın. Ayağınız yere bassın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astrologanne #tugbakaradayi #4Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.