4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

3 Nisan 2022

4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?4 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Güven duyduğumuz insanlarla görüştüğümüz, maddi konuları düşündüğümüz bir gündeyiz. Kendimizi hem huzurlu hem de güvenli hissedebiliriz.
?14:09’da Ay-Mars zorlu açısı gerçekleşecek. Ardından 14:57’de Ay-Satürn zorlu açısı ile birlikte tetiklenecek. Aslında bu etkileşimler, 5 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Mars Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bunun detaylarını yarın anlatacağım. Günün ilk kısımları sorumlulukların artmasından kaynaklı biraz gergin geçebilir. Kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz.
?14:29’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Ardından 17:36’daki Ay-Neptün uyumlu açısı bu açıyı tetikleyerek birlikte hareket edecek. Burası biraz daha rahat ve sakinleşme üzerine bir etki. Kendinizi sakinleştirmek için deniz kenarına yürüyüşe gidebilirsiniz, meditasyon yapabilirsiniz ya da sokak hayvanlarını besleyebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.