4 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Nisan 2020

4 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Aslan burcunda ve boşlukta olacak. Dolayısıyla bugün bir şeyler başlatmak için çok uygun bir süreçte değiliz.
04:14’de Merkür Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm aslında Virüs’ün yayılma potansiyelinin daha fazla olacağını göstermektedir. Olumlu yönden bakacak olursak da ilahi bilginin akacağı bir süreçteyiz. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. İletişimi temsil eden Merkür’le, soyut kavramları temsil eden Neptün’ün kavuşumu aslında soyutu somuta çevirmek, sanatsal konularda yazı yazmak, dilek ve istekleri yazmak, çizmek için desteklendiğimiz bir süreçte olduğumuzu da göstermektedir.
20:09’da Venüs Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Venüs İkizler burcundayken sevgi hakkında bol bol konuşabiliriz. Satürn ise yapı kurmayı temsil ediyor. Bu süreçte daha çok iletişimi kuvvetli ilişkiler kurabilirsiniz, mantığınızla hareket edebilirsiniz. Tabi bir de sevdiğiniz kişiyi aile büyüklerine açıklamak için iyi zamanlardır. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer, ay bugün boşlukta yarın açıklayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.