4 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

3 Mayıs 2022

4 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?4 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla sohbet, muhabbet, gıybetin oldukça aktif olduğu bir gündeyiz, iletişimimiz yoğun olacak.
?01:32’de Jüpiter-Plüto sekstil açısı gerçekleşecek. Bu, özellikle yeni ve büyük iş girişimlerinde bulunabileceğimiz, bu alanda desteklendiğimiz ve maddi olarak gelişeceğimiz bir sürece işaret eder.
?14:50’de Ay-Satürn üçgen açısıyla birlikte otorite figürlerinden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı yerine getirebiliriz.
?15:15’te Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatler dalgınlığa açık olabileceğimiz saatlerdir. Dikkat edin annem.
?18:46’da Mars-Uranüs sekstil açısı gerçekleşecek. Bir anda fırsatlar yakalayabiliriz, yeniliklere açık olduğumuz saatlerdir. Özellikle yeni iş girişimleri için fırsat, yenilik, şans yakalabiliriz.
?23:36’da Ay-Jüpiter kare açısı gerçekleşecek. Abartmaya açık olduğumuz saatlerdir.
?23:36’dan 5 Mayıs 02:05’e kadar da Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmamanız gerekiyor. Zaten bu saatte ne başlatacaksınız allasen.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #4mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.