4 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Mayıs 2020

4 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Güne Ay başak burcunda başlıyoruz.
02:00’de Ay-Pluto üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceğimiz zamanlara işaret eder.
05:24’te Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Mümkünse ibadet edin. Dua edin, istekte bulunun, bu saatler şanslı saatlerdir. Fakat 05:23’ten 10:09’a kadar Ay boşlukta olacak dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlere getirmemenizi tavsiye ederim.
Lakin arada 06:52’de Venüs-Neptün karesi olacak. İlişkilerle ilgili hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar, aldanmalar söz konusu olabilir. Dikkat etmemiz gereken zamanlardan geçiyoruz. Yanlış anlaşılmalar silsilesine dikkat etmelisiniz. Hani Türk filmlerindeki kült sahneler vardır ya, sevdiği kişiyi terk ederken başkasına aşığım der ancak gerçekte ölümcül bir hastalığı vardır. Yani bu süreç, karşı tarafın gerçek duygu durumunu anlamamız gerektiği zamanlara işaret eder. Eğer empati yeteneğimizi geliştirmezsek, bu aldanmalar sonucunda hayal kırıklıkları yaşayabiliriz.
10:09 itibariyle Ay Terazi burcuna geçecek, artık daha çok ilişkilerle ilgili konular gündemimizde olacak. Bu süreçte güzelleşmek isteyebiliriz, insanlarla konuşmak isteyebiliriz. Özellikle kendimize karşı daha adaletli olacağımız bir günün içerisindeyiz.
13:15’te Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Özellikle iletişimle ilgili alanlarda bir otorite figüründen destek alma problemimiz varsa bir büyüğe bir bilgeye danışmak için gayet desteklendiğimiz zamanlardır. Zaten Ay Terazi burcunda olduğu için her şeyi tek başınıza yapmak yerine birinden destek almak sorunları daha iyi çözüme kavuşturmanızı sağlayabilir.
22:22’de Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler hem sağlıkla hem de ruhsal konularda yaralanmalara açık saatlerdir. Arkadaşlarınız çok fazla dertlerini anlatabilir ve siz bu dertleri dinlemekten bunalabilirsiniz ya da kendi dertlerimi nasıl çözeceğim diye düşünebilirsiniz. Çok takılmayın annem. Geçici süreçlerdir.
Bugününde başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.