4 Mart Günlük Astroloji Yorumu

3 Mart 2023

4 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?4 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Bireyselliğimizin ön planda olduğu eğlenceli bir gündeyiz.

?19:56’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Cesaret gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz, adrenalininiz artar, coşkulu olduğunuz saatlerdir.

?22:38’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde maneviyatımız yükselebilir, bir de bu saatlerde de çok hareketli olmak sakarlıklara ve sakatlıklara sebebiyet verebilir.

Gün genelinde uyumlu açılar mevcut ancak ateş elementinin de aktif olduğu bir gündeyiz. Ateş elementi hareketi anlatmakla beraber yakıcı da bir enerjidir. Öfke değil azim kurtarır bizi.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.