4 Mart Günlük Astroloji Yorumu

3 Mart 2022

4 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?4 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlayacağız. Normal şartlarda ponçik gibi olabileceğimiz bir gün ama gökyüzü o kadar sert ki gergin hissederseniz de bilin ki sorun siz de değil gökyüzünde ?
?00:03’de Ay-Plüton 00:15’de Ay-Venüs 00:44’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Yani göksel enerjinin en yüksek olduğu en sıkıntılı olduğu zamanlara işaret eder.
?00:44 ile 03:52 arası Ay boşlukta olacak. Zaten muhtemelen uykuda olacağımız için en sevdiğimiz ay boşlukta saatleri.
?03:52’de Ay Koç burcuna geçiyor. Günün akışı aşırı hızlı ve pratik olabilir. Spor yapmak, aktivite yapmak, çabuk çabuk işleri rahatlıkla halledebilirsiniz.
?23:11’de Ay-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinize ve insanlara şifa olabilirsiniz, hayvanları ve canlıları beslemek iyi gelecektir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #4Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.