4 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Mart 2020

4 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
05:19’da Ay Venüs uyumlu açısıyla güne başlayacağız ve 08:19’la 07:25 arasında Ay boşlukta olacak. O saatlerde yeni bir şeyler başlatmayın şekerlerim.
07:25’de Ay artık Yengeç burcunda seyahatine başlayacak ve duygular, ailevi konular, vatan toprakları ve aidiyet duyguları oldukça ön planda olacak.
07:44’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişimle ilgili konularda kendimizi sezgilerimizle daha iyi ifade edebiliriz.
14:07’de Merkür retro pozisyonda artık Kova burcunda transitine başlayacak. Bu süreçte yaratıcı fikirlerimizin üzerinden geçebiliriz, eski arkadaşlarla görüşmeler gündeme gelebilir, gelecek planları yapabilirsiniz, teknolojik konularda problemler yaşanabilir.
14:25’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sürpriz ve ani gelişmeler yaşanabilir. Fırsatları değerlendirin.
14:59’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler özellikle yaralanmalara açık saatlerdir. Bu ruhsal olabileceği gibi sağlıkla ilgili de olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.