4 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

3 Kasım 2021

4 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?4 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcunda başlayacağız.
?01:32’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sakın bu saatte şekerli gıdalar yemeyin annem, bu etki bunu verebilir ama siz yatın uyuyun. Sonrası pişmanlık malumunuz.
?01:32 ile 03:52 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin diyeceğim de o saatte ne önemli işi allasen.
?03:52’de Ay Akrep burcuna geçiş yapacak. Derin duygulara geçiş yaptığımız bir zaman dilimidir. Sezgilerimiz artar. Güvence ihtiyacımız da arttığı için daha temkinli hareket edebiliriz. Olumsuz anlamda kıskançlıklar, intikam hisleri artabilir. Gereksiz kuşkucu davranabiliriz. Gizli şeylere, sırlara ilgimiz artabilir. Bunun yanı sıra ketum bir yapıya da bürünebiliriz. Olayları sezgisel olarak kavrayacağımız için, daha temkinli hareket edebiliriz.
?08:55’te Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Güne enerjik başlamak için mükemmel bir zaman. İşe gitmeden önce koşu yapabilirsiniz ya da işe yetişmek için koşabilirsiniz.
?15:45’te Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Babadan, patrondan izin koparmak için hiç iyi zamanlar değildir. Bir de böyle yüreğinize öküz oturmuş gibi hissedebilirsiniz çok takılmayın geçici bir etki.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.