4 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

4 Kasım 2022

4 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?Selamlar canım arkadaşlarım,
?Yine tüm gün Ay Balık burcunda transit edecek. Bugünü iyi kullanmak için manevi konulara yönelebilir, biraz inzivaya çekilebilir, olayları büyük resimden görmeye çalışabilirsiniz.
?03:28’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Reklamcılıkta kuluçkaya yatmak diye bir durum vardır. Bir fikir üzerinde düşünürsünüz düşünürsünüz sonra bırakırsınız bir anda aklınıza bir fikir gelir. Heh işte bu saat öyle bir saat. Artık gece gece neyin aydınlanmasını yaşarsınız ben karışmam ama bir fikri düşünüp üzerine uyumak, gece gece farkındalık yaşamanıza sebebiyet verebilir.
?13:33’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Yine bir hülyalar bir hülyalar. Bu süreçte biraz zihniniz dağılabilir, o yüzden konsantrasyon gerektiren işlerden ziyade manevi konulara yönelmek daha iyi olabilir.
?18:02’de Ay Mars karesi var. Burası azıcık gergin bir açı. Cuma Cuma iş çıkışı trafikte sinirlenmek yerine spora gidip yağlarınıza sinirlenebilirsiniz.
?19:33’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi oldukça çekici, güçlü, karizmatik hissedebiliriz. Birilerini etkilemek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz. Bekarlar haydi dışarıya ?.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.