4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

3 Haziran 2022

4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Çok eğlenceli, kendi kimliğimizin farkında olduğumuz, şıkır şıkır gezeceğimiz, güzel güzel giyineceğimiz, iyi hissedeceğimiz bir gündeyiz. ?
?00:47’de Satürn durağan pozisyonuna geçiyor ve 6 Haziran 00:47’ye kadar duruyor. Satürn sorumluluklarımızı, disiplinimizi, kısıtlandığımız konuları, otoriteleri temsil ettiği için özellikle bu dönem sınırlarımız çok kolay aşılabilir. Şu iki gün karmik olaylara sebebiyet verebilir. Şu iki günkü davranışlarınıza dikkat edin. Satürn hem karmanın hem zamanın lordudur. Birinin kalbini kırarsınız nereden nasıl şekilde çıkacağını bilemezsiniz. Bu dönemde kendinize ekstra dikkat etmenizi tavsiye ederim.
?06:09’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek ve bu hikayeyle beraber güne oldukça iyimser başlayacağız.
?Merkür retrosu saat 11:00 itibariyle bitiyor! ‘Gazamız mübarek olsun, vatana millete hayırlı olsun demek isterdim ama şimdi de Satürn retrosu başlıyor. ?
?13:15’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi çok iyi hissedip çok hareketli olabiliriz. Speedy Gonzales gibi Atom Karınca gibi oradan oraya koşturabiliriz. Enerjimizin yüksek olduğu saatlerdir. ?
?13:46’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Burada azıcık ilişkilerle ilgili sıkıntılar olabilir ama çok takılmamaya özen gösterin. Biraz daha sanatsal konularla ilgilenmek size daha iyi hissettirebilir. Ne kadar güzel ve değerli olduğunuzu unutmayın. ??
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.