4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

4 Haziran 2023

4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
💫06:41’de Yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili uzuncana bir yazım yazdım, bir önceki postta bulabilirsiniz.
💫16:11’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi bir konuda geliştirebilir, derdi olan insanların derdini çözebilir, ruhsal olarak da kendimizi iyi hissedebiliriz.
💫22:49’da Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu benim çok sevdiğim bir açıdır. Bir anda aklınıza fikir gelmesi, aklınıza ilk gelenin doğru olması, ben bunu dedim ama nasıl dedim aferin bana diyeceğimiz, hiç beklemediğimiz yerlerden teklifler alabileceğimiz bir sürece işaret eder. Etkisi yaklaşık olarak 5 gündür. Olumsuz tarafı ise şok edici haberler alabiliriz, umarım bu haberler sevindirici olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Haziran #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.