4 Haziran 2023 Yay Burcunda Dolunay

4 Haziran 2023

4 Haziran 2023 Yay Burcunda Dolunay

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,

💫4 Haziran tarihinde saat 06:41’de Yay Burcu’nun 13 derecesinde Dolunay deneyimleyeceğiz. Özellikle haritanızda 13 derece ve 5 dereceye kadar bir gezegeniniz varsa etkilenebilirsiniz. 💫Özellikle Yay, Koç ve Aslan burçları için oldukça destekleyici olurken, Kova ve Terazi burçları irade kullanırlarsa bu dolunayın enerjisinden olumlu olarak faydalanabilirler.

💫İkizler, Başak ve Balık burçları da bazı olayların ortaya çıkmasından gerilebilirler.

✅Genel olarak bakacak olursak Yay burcu bize uzakları, yurtdışı bağlantılı işleri, üniversiteleri, keşfedilmemiş yerleri, din insanlarını, ibadet yerlerini, sınır ötesini, fanatizmi, spor ve sporcuları temsil eder.

✅Dolunaylar ortaya çıkma enerjisidir ve yapılan işler görünür olur, hiçbir şey gizli saklı kalmaz.

✅Dolunay’ın dispozitörü Jüpiter Boğa burcunda ve Ay ile karşılıklı ağırlaması var. Normalde bunlar birbirini görmeyen burçlar olmasına rağmen Yay ve Boğa konularının birbirine bağlanabileceğinden bahsedebiliriz. Boğa toprak elementinde, Yay Ateş elementinde hareketi temsil eden bir burçtur. Dolayısıyla toprak ve para konularında hareketlilik söz konusu olabilir.

✅Özellikle üniversiteler, ödemeler, cinsel konularda fanatizm, spor kazanımları, ekonomi ile ilgili konuların yurtdışı bağlantısı, yabancı para birimleriyle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir.

✅Aslında bu dönemi bireysel bazda değerlendirmek istersek aklınıza gelen fikirlerin veya bir anda yaptığınız anlaşmaların size maddi olarak çok fazla katkı sağlamasıyla beraber bu konuda hızla büyüyebileceğinizi de göstermektedir.

 

Devamı yorumlarda 👇🏼👇🏼👇🏼

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.