4 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

4 Haziran 2020

4 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
05:14’te Ay-Neptün üçgen açısı gerçekleşecek. Önsezilerimizin ve yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerdir. Rüyalarınızın etkisinde kalabilirsiniz.  İlham perileri yanınızda.
11:26’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Sezgilerimizi ve içgüdülerimizle daha doğru kararlar verebiliriz, gücümüzü ortaya koyabiliriz. Zor günler geçiyoruz çok doğru ama sonunda hepimiz birer yenilmez savaşçı olarak hayatımıza devam edeceğiz. İşte tam da bu gücü içimizde keşfedeceğimiz saatlerdir.
14:36’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek.  Jüpiter, bolluk, bereket, şans ve fırsatları sembolize eder ancak Oğlak burcunun ciddi ve gelenekçi yapısından dolayı bu özelliklerini fazla yansıtamaz. Ayrıca şu an Jüpiter retro konumda hareket ettiği için zaten vaatlerini iyice yerine getirmekte zorlanıyor. Ay ile kurduğu uyumlu açısından yaralanarak, arzularımıza ve içimizde yatan derin hislere bakarak bu süreci kişisel gelişimimiz açısından değerlendirebiliriz.
14:36’dan 20:16’ya kadar Ay boşlukta seyredecek. Bu nedenle önemli işlerinizi mümkünse 14:36’dan önce tamamlamanızı tavsiye ederim.
20:16’da Ay artık Yay burcuna geçiyor. Günün hareketli saatleridir, kendimizi enerjik, coşkulu, dışa dönük hissedebiliriz. Yay burcu teması, yeni keşifler yapmaktır. Bu keşifleri, araştırma yapmak yönünden de kullanabiliriz. Çok gezmeyin korona daha bitmedi annem.
22:43’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Ay Yay burcuna geçişi ile sizi harekete geçiren konuları keşfettiğinize göre sıra bunları metotlu bir şekilde planlamaya geldi.  Araştırmak, geliştirmek istediğiniz konuları daha hedefe yönelik ve sistematik bir yapıya dönüştürebilirsiniz. Gökyüzünün bizi disipline eden sürecini boşa geçirmeyin. Yüksek ideallerinize ve hedeflerinize odaklanın. Hedeflerinize ulaşmak için geçmeniz gereken yolu kafanızda planlayın. Disiplinli ve organize olun tatlişlerim. Yolun sonundaki başarı sizi motive edecektir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.