5 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

5 Eylül 2019

5 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Sabah 06:07’de Ay Yay burcuna geçiyor ve kendimizi daha keyifli, hoşgörülü ve eğlenceli hissedebiliriz.

15:37’de Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. En basit anlamlarıyla Merkür bizim zihnimiz, iletişim dilimiz, anlaşmalar, ticaret. Satürn ise bizi zorlayan, bunaltan, ama ödülümüzü de veren sorumluluklarla ilgili gezegen. Şimdi bu ikisi uyumlu açı yapınca, otorite figürlerinden destek alabiliriz, işlerin kalıcılığı için olumlu anlaşmalar yapabiliriz. Ticaret ve muhasebe konularında çok destekleyicidir. Ay Tuğba Hanım’cım ben ev hanımıyım derseniz de ekonomi evde başlar, evin bütçesini sizden iyi kimse ayarlayamaz, oturun çıkarıp hesapları, planlayın, bu konular için şahane zamanlardır. Lakin 6’inde Merkür Jüpiter karesi de gerçekleşecek. Dolayısıyla burada abartma riskimiz de mevcut. Coşmayın annem. Konuyu daha fazla merak edenler için youtube da bir video da çektim. Bunu hikayeme de koyacağım. Oradan daha fazla detay bilgi öğrenebilirsiniz.

Günün son ve en tatliş açılarından biri olan Ay Kiron uyumlu açısı ise 14:23’de gerçekleşecek. Tuğbaaaaaaaaa hanımmmmcımmm ne zaman dilek diyelim diye yazıyorsunuz ya, işte o zaman bu zaman. Şimdi bu yaralı şifacımız Kiron şifa dağıtacağı için sadece dilek, dua değil, doktor randevusu ya da yardım etmek için de şahane zamanlara işaret eder. Siz yardım etmekten korkmayın kim bilir belki hiç ummadığınız anda o Satürn amca size Hızır gibi yetişip ödülünü getirir.

Neyse bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.