4 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

3 Eylül 2022

4 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?4 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Genel anlamıyla eğlenceli bir gündeyiz.
?04:33’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşiyor. Şifacı zamanlara işaret eder, dua, meditasyon, ibadet, yardım konuları için oldukça destekleyicidir.
?12:49’da Ay Satürn sextile açısı var. Ertesi gün işi düşünerek Pazar Pazar sendroma girmeyin. Daha disipline olduğumuz zamanlardır, spor yapmak için, arkadaşlarınızla hoş sohbet geçirmek için bu zamanları kullanabilirsiniz.
?19:32’de Ay Neptün karesi var. Bir dalgınlık, bir bezginlik, bir motivasyonun düşmesi gibi bir etki yaratabilir. Bu saatlerde yanılgılara, yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. Dolayısıyla burada bilginin kaynağından emin olmadan alınganlıklar yapmayın, galeyana gelmeyin şekerlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.