4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

4 Ekim 2023

4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay İkizler burcuyla başlıyoruz. Bugün iletişimimiz yine oldukça aktif olacak. Haberlere ve telefonlara yetişmekte zorlanabiliriz.
💫03:03’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bugün rahat bir uyku çekebiliriz. Koç dolunayının etkisi hala sürerken herkesten baş ağrısı şikayeti duyuyorum. Bugün enerji daha dengeli.
💫16:50’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Şifalanmak ve bir konuda uzmanlaşmak için oldukça destekleyicidir. Hiçbir şey yapamıyorsanız bir iyilik yapın.
💫19:06’da Mars Güney Ay Düğümü gerçekleşecek. Şimdi bu biraz sıkıntılı biraz gösterge. Özellikle siyasi konularla ilgili can sıkıcı haberler, patlamalar, ateşli hastalıklar gündeme gelebilir. Bireysel bazda sahip olduklarınızla ilgili harekete geçmek iyi olacaktır. Güney Ay Düğümü bildiğimiz konuları gösterir ancak bizi tembelliğe de sürükleyebilir. Bunun yerine Mars’ın enerjisini kullanıp harekete geçmek daha iyi olabilir. Özellikle nelere sahibim, bana verilmiş hediyeler nelerdir diye düşünüp harekete geçmek bu süreci daha iyi yönetmemize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.