4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

3 Aralık 2021

4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz.
?04:42’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde çok iyi bir dinleyici olabilirsiniz. Karşınızdaki insana pozitif enerji verebilirsiniz. Dert dinlemek size de çok iyi gelecektir. Tüm dertlerin sadece sizde olmadığını, bu dünyada herkesin ayrı sıkıntıları olduğunu bilmek, sizin de mücadele gücünüzü arttıracaktır. Bazen ortak sorunlarda birleşmek bize güç katar.
?05:45’te Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabahın erken saatlerinde sorumluluklarınızın bilinciyle güne başlayabilirsiniz.
?10:43’te Yay burcunda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmanın etkileri ile ilgili bir video çektik onu hikayemde ki linkten izleyebilirsiniz. Tutulma ile ilgili yazdığım yazıyı ise bir önceki postta bulabilirsiniz.Ayrıca sayfamda ruhumdan akanlar yazısını okuyabilirsiniz.
?15:43’te Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde konuşmaya daha meyilli olabilirsiniz. Kendinizi anlatmak, iletişim kurmak isteyebilirsiniz.
?23:22’de Ay-Neptün zorlu açısı gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, aldanmalar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar belki söz konusu olabilir. Olayları çok fazla kişisel algılamamanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.