4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

3 Aralık 2022

4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?4 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.
?06:53’de Ay Merkür üçgeni gerçeklecek. Bu saatlerde cırcır böceğine dönebiliriz. Pazar pazar kalkıp o saatte ne konuşacaksınız ben karışmam çünkü arkasından
?08:46’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Cırcır böcekliğimiz birilerini kızdırabilir, biraz gergin saatlerdir.
?08:46’dan 14:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmak yerine eskileri toparlamak daha iyi olabilir.
?14:37’de Ay Boğa burcuna geçecek. Bu saatten sonra gelsin tatlılar, gitsin yemekler. İştahımız açılabilir, daha çok maddi konular gündemimizde olabilir.
Bugün aslında iki önemli olay var. İkisi de 10:12’de gerçekleşecek. Biri Venüs Neptün karesi, öbürü Güneş Kiron üçgeni. Şimdi aslında gökyüzünün bize mesajı, değer verdiğiniz kişiler size hayal kırıklığı yaratıyorlarsa, o ilişkiyi kesip atmak size iyi gelecek. Olumlu yani ise para ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmenizin tam zamanı ama bunun için de ayaklarınızın yere basması lazım.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #ura #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.