4 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

4 Ağustos 2023

4 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀4 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Sezgilerimizin, maneviyatımızın yüksek olduğu ama bir o kadar da gözümüzün yastıkta olduğu bir gündeyiz.

💫04:19’da Ay Jüpiter sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde rüyalarımız aktif olabilir.

💫06:14’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi biraz gergin hissedebiliriz. Kalkın spor yapın, sinirlerinize hakim olun, beni sinirlendirmeyin.

💫18:34’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Gelişmelere açık olun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #4Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.