4 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Ağustos 2020

4 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Kova burucunda hareket edecek. Kova burcu tüm insanlığı düşünür, sadece kendine fayda sağlamak hedefinde hiçbir zaman değildir. Ay’ın Kova burucunda olduğu bugün kollektife hizmet yani tüm topluma hizmet oldukça önem kazanmaktadır.

➢ 00:00’da Merkür-Satürn karşıt açısı gerçekleşecek. Olumsuz düşünceye biraz eğilimli olabileceğiniz zamanlardır. Kendinizi bloke ettiğiniz konular gün yüzüne çıkabilir. Bazen kendimize en büyük engel yine kendimiz oluruz. Düşüncelerimizdeki kısıtlanmışlık hissini olumluya çevirmek içn görev ve sorumluluklarımıza odaklanmak bu süreçte iyi olacaktır.

➢ 09:44’te Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça cesaretli ve güçlü hissedeceğiniz zamanlardır. Kendi gücünüzün farkına varın. Gerçekleştirmek istediklerinize odaklanmak bu saatlerde oldukça uygun olacaktır.

➢ 16:06’da Mars-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Kibirden kaçınmanız gereken zamanlardır. Eyleme geçmek bu süreçte önemlidir. Ancak eylemlerin iyilik için yapılması ancak başarı getirecektir. Kibirli olup sadece kendiniz adına yapılanlar işe yaramayabilir. Güzel amaçlar için çabaladığınızda oldukça başarılı olabilirsiniz. Bir de inanç kavgalarına girmeyin bir anda ortalık yangın yerine döner.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.