31 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

31 Temmuz 2019

31 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr arkadaşlarrrrıımmmmm,

02:27’de gerçekleşecek olan Ay Plüton karşıtlığı azıcık gergin bir gece geçirmenize sebebiyet verebilir. Sizi manipüle etmeye çalışan kişileri rüyanızda görebilirsiniz. Aslında kabus görebilirsiniz.

06:32’de Ay Merkür ile kavuşum yapacak. Aslında bu geçmiş konuları toparlayabileceğiniz bir güne işaret etmektedir.

06:32’den 16:18’e kadar Ay boşlukta olacağı için bu zaman dilimleri yeni bir şeyler başlatmak için uygun değildir.

06:57 itibariyle Merkür artık durağan pozisyonda olacak ve 2 Ağustos 06:58’e kadar da durağan pozisyonda olacak. Bir gezegenin durağan olması görevini yerine getiremediğini işaret etmektedir. Merkür bizim zihnimiz, iletişim dilimiz. Dolayısıyla akıl tutulmaları yaşanabilir, yanlış anlaşılmalar olabilir ki Merkür Yengeç burcunda olduğu için özellikle gereksiz alınganlıklar söz konusu olabilir. Olayları çok fazla kişiselleştirmeyin bu dönemde annem.

16:18’de Ay artık Aslan burcunda çok şükür. Tuğbaaaa hanımmmm saçlarımızzııı ne zaman yaptıralımmm diyorsunuz ya işte Ay Aslan’dayken ama Ay kapanıyor ve Ay kapanırken kestirilen saçlar çabuk uzamaz bence siz yine de yarını bekleyin derim.

23:50’de gerçekleşecek olan Ay Venüs kavuşumu ilişkiler bakımından destekleyici olsa da bu zaman dilimini aslında ilişkilerinizi şifalandırmak için kullanmak daha iyi olabilir.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.