31 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

30 Temmuz 2023

31 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀31 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Sorumluluklarımızın gündemde olduğu bir gündeyiz. Her şeyi üzerimize vazife alabilirsiniz, organizasyonlar yapabiliriz.

💫03:18’de Ay Mars, 04:51’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında 1 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Mars Jüpiter üçgenini tetikleyecek. Gece gece adrenalin artabilir, enerjimiz artar, korkular geliştirebiliriz. Uyuyun annem.

💫15:01’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde sakarlıklara, yaralanmalara açık olabiliriz. Çok dağılmayın annem.

💫19:28’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu enerjiyi hayatınızda yapmak istediğiniz ilkleri gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.