31 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

1 Ağustos 2020

31 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Öncelikle inanan herkesin kurban bayramını kutlarım, inanmayan arkadaşlarıma da iyi tatiller dilerim.

03:07’de Ay-Venüs karşıt açısı gerçekleşecek. İkili ilişkilerde biraz zorlanabilirsiniz. Sabah saatlerinde belki biraz etkisini hissedebilirsiniz. Denge ve uyum tarafında kalmak sizi bu zorlayıcı etkiden kurtaracaktır. Saat geç olduğu için rüyanızda ilişkilerle ilgili krizler yaşayıp sabah sabah trip atmayın annem. Geceydi o etki bitti gitti.

03:07 ile 14:58 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Bu saatlerde bir şey başlatmak yerine gidin el öpün para toplayın tatlişlerim.

14:58’de Ay Oğlak burcuna geçecek. Hayata biraz daha kalın çerçeveli gözlüklerle bakacağınız zamanlardır. Ciddi bir yapıya bürünebilirsiniz. Kendinizi biraz melankolik hissedebilirsiniz. Ancak bu duyguları daha somut bir hale getirmek için girebileceğiniz bir ruh halidir. Tabi tüm bunların yanında duygusal çalkantıları aşmak Oğlak burcunun güçlü yapısında mevcuttur. Aynı zamanda Oğlak yaşlıları temsil eder. Yaşlılarımızı sevindirelim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.