31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

30 Ocak 2023

31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bugün iletişim ihtiyacımız artabilir, alışveriş yapabiliriz, bilgi alışverişimizin artacağı bir gündeyiz.

?07:26’da Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça enerjik hissedebiliriz. Sabah saatlerinde spor yapmak kendimizi iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.

?09:24’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Eril dişil dengemizin uyumlu olduğu, ihtiyaçlar ve isteklerimizin birbirini desteklediği, isteklerimizi kolaylıkla yerine getirebileceğimiz saatlerdir. Patron, baba, eş gibi figürlerden destek almak isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

?12:24’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde dertlerimizi anlatmak, konuşarak insanlara şifa vermek konusunda desteklenebiliriz.

Bence oldukça destekleyici bir gün. Önemli işlerinizi bugün halletmek isterseniz gökyüzü oldukça olumlu gözüküyor.

Bugünün başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.