31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

30 Ocak 2022

31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?31 Ocak Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlayacağız. Dolayısıyla ciddi olduğumuz, her anlamda sorumluluk aldığımız bir gündeyiz.

?05:25’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda birileriyle sürekli konuştuğumuzu görebiliriz. Hatta uykumuzda bile konuşabiliriz. Yanınızda biri varsa korkutmayın kimseyi, baştan uyarın öyle uyuyun.
?07:43’de Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne oldukça karizmatik hissederek başlayabiliriz. İş kıyafetinizi seçerken deri pantolonlar falan gözünüze çarpabilir, aman deri ceket giymeyin hava soğuk.
?07:43 ile 12:42 arası Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla yeni işler planlamak yerine, açın ajandanızda neler eksik kalmış bir onlara göz atın.
?12:42’de Ay Kova burcunda geçecek. Daha çok marjinal fikirler ön plana çıkabilir. İnsanlık için çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Astroloji öğrenmek isteyebilirsiniz. Gruplarla iş birliği yapmak, takım çalışmaları için oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #31Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.