31 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

31 Ocak 2020

31 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay gün genelinde Koç burcunda olacak. Valla ben koşuyorum siz de durumlar nasıl?
04:49’da Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu da sabahın erken saatlerinde aradığımız gücü kendimizde bulabileceğimizi göstermektedir. Spor yaparak güne başlamak kendimizi daha iyi hissetmemize sebebiyet verebilir.
14:10’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu zaman diliminde manipülasyonlara maruz kalabilirsiniz. Başkalarını değişime zorlamak ilişkilerinize zarar verebilir. Sakin olun annem.
17:24’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu zaman diliminde de otorite figürleriyle zıtlaşmalar yaşanabilir. Bir anda içiniz sıkılabilir. Çok takılmamak ve sınırları zorlamamak lazım.
18:09’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde de iletişimimiz gayet kuvvetli olabilir. Birilerini ikna etmek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz. Ancak 18:09’dan ertesi gece 03:27’ye kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 18:09’dan evvel başlatmak daha iyi olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.