31 Mayıs Günlük Astroloji yorumu

30 Mayıs 2022

31 Mayıs Günlük Astroloji yorumu

?31 Mayıs Günlük Astroloji yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım. ?
?Güne İkizler burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla iletişim konularında oldukça aktif olduğumuz bir süreçteyiz.
?03:18’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde şifacı rüyalar göebilirsiniz. İbadet ve dua etmek için çok tatlı saatlerdir.
?23:10’da Ay Neptün’le kare açı yaparken, Satürn’e uyumlu açısını gerçekleştirecek. Bu dönem hayallerinizi gerçekleştirecek potansiyele sahipsiniz ancak hayalleriniz gerçekçi olmak zorundadır. Bu süreçte planlarınızın ne kadar gerçekçi olduğunu, sınırlarını ve gücünü keşfedin.
?23:10’dan ertesi gün 08:48’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Mayıs #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.