31 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

31 Mayıs 2023

31 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀31 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla bugün ilişkiler, güzellik, estetik, sanat konuları gündemimizde olabilir.

💫05:54’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz gergin hissedebiliriz. İşi olmayan uyusun.

💫17:53’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. İlişkiler bakımından gerginlikler yaşanabilir, kuaföre bir anda gidesiniz gelirse kendinizi durdurun.

💫17:53’den ertesi gün 02:45’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Mayıs #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.