31 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

31 Mayıs 2020

31 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
02:13’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler biraz dağılmaya açık saatler. Böyle bir belirsizlik, böyle bir emin olamama durumları söz konusu olabilir, çok takılmayın annem.
08:46’da Ay Plüton üçgeniyle güne fişek gibi başlayabiliriz. Kendimizi gayet güçlü hissedebileceğimiz, insanları etkimiz altına alabileceğimiz bir gündeyiz.
12:16’da ise içinde bulunduğumu en şanslı zaman diliminin içindeyiz. Nedeeenn? Çünkü Ay’ımız tatliş Jüpiter’le üçgen açı yapıyor. Demek ki bu saatlerde karşılaştığımız insanlar bize şans getirebilir, dilek dilemek için harika zamanlardır.
Lakin 12:16’dan 17:37’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olanları toparlamak daha iyi olabilir.
17:37’de Ay artık Terazi burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla artık daha diplomatik hareket edebiliriz. Kendimizi daha iyi hissedebiliriz, ilişkiler ve sanat konuları gündemimizde olabilir. Kızlar Pazar diye kendinizi salmayın, makyaj yapın kendinizi iyi hissedin.
20:19’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler artık daha sorumluluklarımızın gündemde olacağı, disiplinli olabileceğimiz ve ayrıca otoriteden de destek alabileceğimiz zamanlar olduğu için kolları sıvayın çalışıyoruz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.