31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

31 Mart 2019

31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr,
00:53’de Ay Güneş uyumlu açısıyla beraber aslında sakin bir gece geçirebileceğiz ve tüm gün Ay Kova burcunda seyahat edecek. Yani yine sosyalleşmek, fikirler gündemde. Kısacası bugün bol bol konuşacağız gençler.
Geldik son zamanların en önemli olaylarından birine. Mars 09:12 itibariyle artık İkizler burcunda ve bu seyahatini 16 Mayıs tarihine kadar sürdürecek.
Şimdi siz seviniyorsunuz ohhh iletişim problemleri bitti Merkür retrosunu atlattık diye ama bitti miiiii bitmediii. Şaka şaka tamam İkizler iletişim demek ama Mars’ın pozitif yönleri de var.
Önce kötüden başlayayım da eşeği önce kaybettirip sonra buldurayım. Bayaa hoşlanmıyorsunuz benden değil mi? Ama arkadaşlarım evrende iyi kötü yok aslında denge var öyle bakmak lazım.
Öncelikle Marsın negatif yönleri, savaş, agresyon, mücadele demek. Pozitif yönleri ise hareket, canlılık, risk almak, hızlı hareket etmek demek.
İkizler, iletişim, gıybet, sosyalleşmek, eğitim, entelektüel, değişken, zihinsel demek.
Olayın iyi yönü, iletişim konularında hızlı hareket edebilir, çabuk kararlar verebilir, hızlı öğrenebiliriz, yeni bir şeyler öğrenmeye açızdır. Negatif kısmı ise iletişim konularında agresifleşebiliriz, zihnimiz birçok şeye yetişmeye çalışırken dağılabilir, hemen harekete geçip sonunu getiremeyebiliriz.
Dolayısıyla bu süreci aslında zihnimizi aktif, dilimizi sakin tutarsak on numara beş yıldız atlatabiliriz.
Merkür retrosu kadar korkacak bir şey yokmuş değil miiii?
Seviyorum sizi öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.