31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

31 Mart 2023

31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

🍀31 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫01:25’de Venüs Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Annem burası çok önemli, kafanıza sevgili de düşebilir, olan sevgililer de uçabilir, çatadanak evlilik teklifi de olabilirsiniz. Acayip acayip işler, ilişkiler, biz şimdi neyizler. Kadın figürlerinden restler, para piyasalarında oynaklıklar ne ararsan var yani.

💫01:31’de Ay Aslan burcuna geçiyor. Geldi en sevdiğim günler. Şıkır şıkır olacağımız, eğlenceli, sahnelere çıkacağımız bir gündeyiz.

💫01:46’da Ay Plüton karşıtlığı var biraz gergin hissedebiliriz ama çok önemli değil.

💫23:29’da Ay Güneş üçgeniyle beraber günü huzurlu kapatabiliriz. Kendimizi iyi hissedeceğimiz zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.