31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

30 Mart 2022

31 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?31 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Akışa bırakma enerjimiz çok fazla yüksek. Ne gelirse başımıza amaan boşver vardır bunda bir hayır modumuz var.
?00:54 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Kendimizi maneviyata adamak isteyebiliriz. Dalgın ve kafa bulanık olabilir. Meditasyon ve dua çalışmaları yapmak isterseniz bu saatleri tercih edebilirsiniz, daha fazla içselleştirebilirsiniz. Ayrıca bir şeyler tasarlamak için de güzel saatlerdir, ilham perileri yanınızda.
?09:36’da Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi duygusal açıdan oldukça güçlü hissedebiliriz. Eğer irade sarf edersen problemleri dönüştürebiliriz. Gayet de karizmatik olduğumuz saatlerdir, insanları etki altında bırakabilirsiniz.
?09:36 ile 12:30 arası Ay boşlukta olacak. Yeni işlere başlamak yerine elde kalan işleri bitirmek daha iyi olabilir. Yeni işlere başlayacaksanız Ay boşluktan çıkınca başlamak daha iyi olabilir.
?12:30’da Ay Koç burcuna geçiyor. Kendimizi oldukça enerjik ve savaşçı hissedebiliriz. Çocuksu enerji ve motivasyonla hareket edebiliriz. Yeni şeyler denemek için gönüllü olabiliriz ancak Yeniay öncesi aslında tamamlanma ve kapatma dönemleridir. Aslında bitirmek için cesaret gösteremediğiniz konular varsa gün bugün. Değerlendirin annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.