31 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Mart 2020

31 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
14:43’de Ay Yengeç burcunda transitine başlayana kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi 14:43’den sonra başlatmak da fayda var. Ay Yengeç burcunda geçtikten sonra ailevi konular, duygular, aidiyet hissi, vatan toprakları gibi konular daha fazla gündemimizde olabilir. Bugün görüşemediğimiz aile büyüklerimizi biraz daha fazla özleyebiliriz.
21:31’de Mars Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Mars bizim hareket enerjimiz, mücadelemiz ve motivasyonlarımızla alakalı bir gezegen. Satürn ise sorumluluklar, kısıtlanmalar ve sınırlanmaları temsil eden bir gezegen. Yani bir taraf harekete geçmek istersen bir taraf otur oturduğun yerde diyor. Patinaj çeken bir araba misali ne yapacağımızı bilemeyip, paralize olma riskimiz var. Özellikle de Kova burcunda olduğu için bu süreç daha fazla fikirsel ve özgürlüklerle alakalı olabilir. Bunun etkisi de yaklaşık olarak 10 gün sürebilir. Size bununla ilgili bir video çektim, burçlarınıza göre de dinleyebilirsiniz. Videoyu aşağıya bırakıyorum.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.