31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

31 Ekim 2021

31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Başak burcunda yer alacak. Dolayısıyla hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için iyi bir gündeyiz.
?11:57’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Hem ilişkiler hem de otoriteden destek almak için uygun saatlerdir. Tabi Güneş-Satürn karesini unutmadan hareket edelim. Hem yaratıcı hem de dengeli olduğumuz saatlerdir. Mantığımızla, içgüdülerimizin uyumlu olacağı bir saattir.
?20:32’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani sürpriz gelişmeler fırsatlar olabilir, maddi konularda sıkıntılarınız varsa yeni gelir kapıları bulma konusunda yaratıcılığımızın yüksek olduğu zamanlardır.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.