31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

30 Ekim 2022

31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?31 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine işimizin başındayız. Biraz duyguları kenara bırakıp, sorumluluklarımıza daha fazla önem verebiliriz.

?06:51’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyalarınızın etkisinde kalabilir, uyanmak istemeyebilirsiniz,5 dk daha uyuyayım derseniz geç kalabilirsiniz. Alarmlarınızı çok kurun.

?12:22’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi oldukça güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz. Birilerini ikna etmek isterseniz bu saatleri kullanın annem.

?18:14’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi daha şanslı hissedebiliriz ama şansımızı da kendimiz yaratmamız gereken saatlerdir. Hoşgörümüz artar, bereketli saatlerdir.

?18:14 ile 18:42 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında güzel bir müzik dinleyin, kitap okuyun, biraz kendinize zaman ayırın tatlişlerim.

?18:42’de Ay Kova burcuna geçecek. Daha çok gelecek odaklı olabiliriz, arkadaşlarla vakit geçirmek isteyebiliriz ayrıca sosyalleşmek, gruplarla iş birliği yapmak için de şahane zamanlardır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.