31 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

30 Aralık 2019

31 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Öncelikle şimdiden hepinize sağlıklı, mutlu, huzurlu, aşk dolu bir sene dilerim.
Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz, sezgilerimiz çok kuvvetli ağzınızdan çıkana dikkat edin. Bir de ay Balık burcundayken çok içmeyin annem. Ay Balık burcundayken zaten dağılma eğilimimiz vardır, abartmayın şekerlerim.
00:04’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sürpriz gelişmeler, yaratıcı fikirler pat diye düşebilir gündeminize.
01:21’de Merkür Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. Sürpriz anlaşmalar, beklenmedik gelişmeler, ticari fırsatlar, harika fikirler için desteklendiğimiz zamanlardayız.
07:36’da Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Güne gayet pozitif ve hoşgörülü başlayacağımızı belirten bu açı aynı zamanda şansın da bizimle olacağını göstermektedir.
13:31’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Eril – dişil denge uyumlu, otoriten destek var, herkes mutlu herkes umutlu saatler.
Bugünün başka da bir olayı yok canlarım
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.