31 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

30 Aralık 2021

31 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

?31 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
Öncelikle hepinize müthiş, harika, şahane, güzelliklerini hep hatırlatacak bir yıl dilerim.
?Güne Ay Akrep burcunda ve boşlukta başlayacağız.
?02:08’de Ay Yay burcuna geçecek. Güne daha hareketli başlayacağız. Pozitif ve enerjik bir gün bizleri bekliyor.
?02:42’de Ay-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Rüyalar aleminde uçabiliriz.
?15:50’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler şifalanabileceğimiz zamanlardır. Karşınızdaki insana pozitif enerji verebilirsiniz. Onlara yeni yıl umutları aşılayabilirsiniz bu hem size hem onlara iyi gelecektir.
?21:14’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. İdeallerimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha organize ve sistematik hareket edebileceğimiz saatledir. Yeni yıl dileklerinizin kalıcı bir şekilde gerçekleşmesini temenni ederim.
?23:00’da Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Hareketli saatlerdir. Gaza gelip bu saatten geri saymaya başlayabilirsiniz. Siz sayın biz göbek atıp geliyoruz.

Musmutlu bir sene dilerim. Öptüm, bu kadar.????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Aralik

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.