31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

30 Ağustos 2022

31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Ay Terazi burcundayken kavgadan kaçarız, işte o yüzden diplomatik davranırız, uyumdur tek aradığımız. İkili ilişkilere ihtiyacımız artar.
💫03:12’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşiyor. Sorumluluk alabilirsiniz diyeceğim ama gece gece ne sorumluluğu anca rüya sorumluluğu. Kalkın rüyalarınızı yazın.😊
💫09:07’de Ay Venüs sextile açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde gayet sevgi dolu olabilirsiniz. Canınız tatlı çekerken acaba kahvaltıda pişi mi yesem pancake mi yesem diye uyanabilirsiniz. 🥞
💫13:43’de Ay Plüton karesi var. İçgüdüsel olarak bir şeyleri değiştirmeye çalışabiliriz ancak bunu yaparken kırıp dökmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim. Çünkü bu biraz yıkıcı bir enerjidir. Manipülasyona uğrayabilirsiniz, gaza gelmeyin annem.
💫13:43’den 20:11’e kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlerde başlatmak yerine, hobileriniz olan konularla ilgilenmek ya da daha evvel başlattığınız konuları bitirmek için daha iyidir.
💫20:11’de Ay Akrep burcuna geçiyor. İnsanların acılarının hissedebilme, tüm egoist tavırlarımızdan sıyrılıp şifacı yanımızı ön plana çıkarabilme yeteneği bize bu zor süreçte değer katacaktır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.