31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

30 Ağustos 2023

31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀31 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Böyle kafamı nerelere koysam da uyusam diyebileceğimiz bir gündeyiz.
💫04:35’de Balık burcunda bir dolunay deneyimleyeceğiz. Bunu bir önceki postta detaylı bir şekilde yazdım. Onu okuyabilirsiniz.
💫17:24’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Burada mümkünse hoşgörülü davranmaya çalışmak bize kazanç sağlayacaktır.
💫22:28’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi ifade etmekle ilgili konularda sıkıntılar söz konusu olabilir. Önemli konuşmalarınızı bu saatlere getirmemekte fayda var.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.