31 Ağustos 2023 Balık Burcunda Dolunay

30 Ağustos 2023

31 Ağustos 2023 Balık Burcunda Dolunay

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,
💫31 Ağustos 2023 tarihinde Türkiye saatiyle 04:35’de Balık burcunun 7 derecesinde bir dolunay deneyimleyeceğiz.
Haritanızda +/- 3 derece bir gezegeniniz varsa daha fazla etkisi altında kalabilirsiniz. Bir ayda iki kere Dolunay olmasına Mavi Dolunay denmektedir.
💫Balık burcu genel anlamıyla eylemsizlik, sınırsızlık, inzivaya çekilme, manevi konular, gizli kalmış konular, kendini feda etme, kolektif bilinç, arkadan çevrilen işler, yabancılar, hiç keşfedilmemiş yerler, şifa, spritüal konular, dini konular, toplumla ilgili konular, rüyalar ve idealizmle ilgilidir.
💫Dolunay ise konuların apaçık ortaya çıkması ve artık gizli bir şeyin kalmaması demektir.
Dolayısıyla hem gizli konular hem de ortaya çıkmak vurgusunu gördüğümüzde bu dolunayın bize mesajı arka planda saklanan konuların artık ortaya çıkacağını göstermektedir.
✅Dolunay Satürn kavuşumlu olacağı için özellikle bu dönem sorumluluklardan kaçtığımız konular gündeme gelebilir.
✅Özellikle altyapısı sağlam olmayan şehirlerin sular sebepli sıkıntıları gündeme gelebilir.
✅Ben daha yazamadan alkolle ilgili yasaklar gündeme geldi ancak Satürn Retro olduğu için bu konular çok kalıcı olmayabilir.
✅Önemli siyasi parti liderlerinin görevi bırakması, görevden çekilmesi, hatta vefat haberleri gündeme gelebilir.
✅Siyaseten gizli kalan ya da geçmişte üstü örtülü konular gündeme gelebilir hatta bazı üzücü haberler duyabiliriz.
✅Bireysel bazda rüyalar çok aktif olabilir.
✅Şifa ve sanatla ilgili konularla ilgilenmek için oldukça destekleyicidir.
✅Ayaklarla ilgili problemler, ödemler, salgın hastalıklar, zehirlenmeler ve alkol zehirlenmeleri de yine dönemin gündem geçen konuları arasında olacak gibi gözüküyor.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Sevgilerimle Tuğba💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #31Ağustosdolunay #balık #balıkdolunayı #tugbaastrojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.