30 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

30 Temmuz 2019

30 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yengeç burcunda olacak ve bizim yine duygularımız ön planda olacak.

00:16’da Ay Kiron zorlayıcı açısı gerçekleşeceği için çok dertlerimizi çözelim zamanları değildir, yaralanmaya açıktır mümkünse başlarıyla çok fazla muhatap olmamakta fayda var.

01:36’da Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek ancak bu 02:14’de gerçekleşecek olan Güneş Uranüs karesini tetikleyeceği için çok da pozitif etkilere sebebiyet vermeyebilir. Ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, gece uykunuzda biraz huzursuzluk hissedebilirsiniz.

02:14’de Güneş Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu durum biraz sıkıntılı etkisi yaklaşık olarak 5 gün devam edebilir. Kişisel isteklerimizi abartmak, ego yapmak, geri dönüşü olmayan krizlere sebebiyet verebilir. Kalp hastalığı olan yakınlarınız varsa bu dönem çok sınırları zorlamasınlar bu açı biraz bunu tetikliyor. Maddi konularda ilgili ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Otoriteye çok kafa tutma zamanları değildir açıkçası, taleplerinizi iletmek için daha iyi günlerimiz olacak. Ben illa bir şeyler isteyeceğim diyorsanız isteklerinizin makul olmasına özen göstermenizi tavsiye ederim.

16:56’da da Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Kendinizi biraz baskı altında hissedilirsiniz. Sıkışmış ve bunalmış hissedebilirsiniz ancak etkisi uzun süreli değildir.

21:14’de gerçekleşecek olan Ay Neptün uyumlu açısı günü kapatırken bize manevi huzur bulma noktasında çok destekleyici olacaktır. Her türlü ruhsal ve sanatsal çalışmalarda çok destekleyicidir. Güzel bir müzik ve mum ışığı eşliğinde biraz da ruhunuza zaman ayırmak kendinizi daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.