30 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2020

30 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yay burcunda hareket edecek. Gülün, eğlenin, tatile çıktıysanız bol bol tatilin tadını çıkarın. Ay Yay burcundayken oldukça iyimser ve neşeli olacağınız zamanlardır.

02:32’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Şifa bulmak için uygun saatlerdir. Güzel rüyalar görebilirsiniz. Uyumadıysanız manevi çalışmalar için harika saatlerdir.

17:01’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi oldukça enerjik hissedebileceğiniz zamanlardır. Tatile gittiyseniz bol bol gezmenizi tavsiye ederim. Cesaret gerektiren girişimler yapmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz. Yok ben arife arife spora başlayacağım diyorsanız bunun içi de uygun.

17:17’de Merkür – Jüpiter karşıt açısı gerçekleşecek. Kibirli konuşmalar yapmayın annem. Boş konuşanlar sinirinizi bozabilir. Bir de kimseyle inanç tartışmalarına girmeyin.

21:44’de Merkür-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Yaratıcı fikiler geliştirebileceğiniz zamanlardır. İçinden çıkamadığınız sorunları simüle ederek çözmeye çalışmak bu süreçte faydalı olacaktır. Bu nedenle olayları anlaşılabilir boyuta indirip çözüme farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Ayrıca sanatla ilgileniyorsanız ilham perilerini kaçırmayın. Bu saatlerde hitabet gücünüz artacağı için önemli konuşmalarınızı da bu saatlere getirmeye özen gösterin. Kitap yazma hayalleriniz varsa bu saatleri kaçırmayın en azından bir giriş cümlesi yazın.

22:19’da Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Aslında bu saatler Merkür Neptün üçgenini tetikleyecek ama yine de aldanmalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardır. Kafanız biraz karışık olabilir. Ruhsal olarak oldukça güçlü hislere sahip olabileceğiniz saatlerdir. Tüm insanlığı kucaklayan sevgi ile bütünleşmeniz dileğiyle tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.