30 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

29 Ocak 2022

30 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?30 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Tatildeyiz, çalışmaya bence gerek yok ama çalışmak ve önümüzdeki haftayı planlamak isterseniz oldukça mantıklı karar vermiş olursunuz.
?03:04’de Ay-Kiron zorlu açısı gerçekleşecek. Rüyamızda birilerinin sizi kırdığını görebilirsiniz. Geçici etki önemsemeyin annem.
?05:57’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Pazar pazar bu etkiyle birlikte yataktan fırlayabilirsiniz. Gerek yok uyuyun gözünüzü seviyim. Rüyanızda enterasan figürler, smokin giymiş kedi gibi enterasan şeyler görebilirsiniz.
?06:08’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte uyandıysanız kendinizi oldukça tatliş ve ponçik hissedebilirsiniz.
?11:49’da Venüs durağan pozisyonundan çıkıp düz hareketine dönüyor. As bayrakları as!! Retroda sevgili olmayanlar, işte gün geldi. Hemen sevgili olmaya koşunn. Para piyasalarında hareketler ve alışlar artacaktır.
?22:31’de Güneş-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Bu etki ortalama 5 gün sürecek. Otoriteler ile alakalı aniden beklenmedik olaylar yaşayabiliriz. Dünyada bazı ülkelerin devlet adamları ile alakalı sıra dışı olaylar gerçekleşebilir. Güneş Kova burcunda Uranüs de Boğa burcunda ve bu burçlar birbirine contra antiscia. Bu terim birbirini bozan, uyumsuz demektir. Dolayısıyla haberlerde ve medyada bazı olayları bozan kişileri görebilmemiz muhtemel.
?22:47’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Yakın bi tütsü çekin kokusunu içinize, oh mis. Evinizi adaçayı ile temizleyebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #30Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.