30 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Ocak 2020

30 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla yine oradan oraya koşturacağımız, zamanın çok hızlı akacağı bir günde olacağız. Ayrıca yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. İçgüdüsel olarak hızlı karar verebiliriz. Kendimizi dolaylı yoldan değil direkt ifade etme eğilimi gösterebiliriz. Daha evvelden başlamak istediğimiz ama bir türlü cesaret edemediğimiz işleri başlatmak için aradığımız motivasyona sahip olabiliriz.
10:49’da Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Burada eril ve dişil enerji dengede olacak. Mantık ve duygularımız uyumlu olacaktır. İşin uzmanından destek almak için harika saatlerdir. Bu saatlerde verdiğiniz kararlar daha istikrarlı olabilir. Yeni bir şeyler başlatmak istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.
17:54’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. İçgüdüsel davranışlarımızı abartabiliriz. Aşırı tepkiler verme riskimiz var. Olayları abartma potansiyelimiz bizi zorlayıcı durumlara sokabilir. Dikkat edilmesi gereken zamanlardır şekerlerim.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.