30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

30 Nisan 2019

30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar efendimmm,

Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek malum sezgiler kuvvetli önem verin onlara.

13:32’de gerçekleşecek olan Ay Neptün kavuşumu maneviyatın en yüksek olduğu zaman dilimleridir. Artık dua mu edersiniz, ibadet mi ederseniz, meditasyon mu yaparsınız ben karışmam. Güzel saatler kullanmanızı tavsiye edebilirim ancak gerisi sizin şekerler.

17:22’de gerçekleşecek olan Ay Mars karesi günün en agresif saati. Böyle duygularınız bir alevlenebilir, bir püskürebilirsiniz ya da insanlar sizi bir anda sinirlendirebilirler. Dikkat edilmesi gereken saatlerdir canlarım.

18:33’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Fakat karmanın lordu Satürn durağan pozisyonda ve 1 Mayıs 03:54’e kadar da durağan hareketine devam edecek ve sonrasında retrosuna başlayacak. Şimdi malumunuz ben durağan pozisyondan pek hoşlanmıyorum çünkü bir gezegenin en zorlayıcı durumudur. Satürn malum karmanın lordu. Neyse diyeceğim o ki özellikle bugün karma yaratmamaya özen gösterin. Retroda da özen gösterin hatta genel olarak bu konuya özen gösterin ama bugün esktra özen gösterin. Tam bir ektiğini biçme döneminin ekin bölümüne giriyoruz. Vatana millete hayırlı olsun. Bu retro 19 Eylül’e kadar devam edecek.

23:47’de de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısı da günü kendimizi gayet iyi hissederek kapatabileceğimizin göstergesi.

Hepinizi çok öpüyorum. Bye.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.