30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

29 Nisan 2023

30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bugün mükemmeliyetçiliğimiz ön plana çıkabilir, her şeyi düzeltme ihtiyacı hissedebiliriz. Temizlik filan yapmak isterseniz şahane bir gün.
💫08:41’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde afacanlar basabilir. Pazar Pazar o saatte uyanıp napacaksınız allasen.
💫17:59’da Ay Güneş üçgeni var. Eril figürler tarafından destekleniriz, babadan izin koparmak için iyi zamanlardır, ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz.
💫22:05’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. İletişim ve zihinsel faaliyetler bakımından destekleyicidir. Eskiden başladığınız ama bitirmediğiniz kitaplar, filmler, diziler varsa üzerinden geçebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.