30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

29 Nisan 2022

30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?30 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
Tutulma gününden bildiriyorum.
?Ay Koç burcunda güne başlıyoruz.
?00:38’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek, bu saatler bizim için birazcık sıkıntılı olabilir. Kendimizi baskı altında hissedebileceğimiz saatlerdir.
?01:23’te Merkür İkizler burcundaki transitine başlayacak. Merkür İkizler burcunda yönettiği pozisyondadır. Aklımız fikrimiz iletişimde olacak. Güncel konuları fazlasıyla takip edebiliriz, sosyal medyada çok fazlasıyla vakit geçirebiliriz bu süreçte. Merkür 11 Mayıs’ta, hala İkizler burcundayken bir de retrosunu gerçekleştirecek ve 23 Mayıs’ta Boğa burcuna tekrar geçecek.
?00:38’den 03:18’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu süreç arasında bir şey başlatmanızı tavsiye etmem ama bu saatte ne başlatacaksınız zaten allasen.
?03:18’de Ay Boğa burcuna geçecek. Birazcık daha para, huzur, dünyevi zevkler, güç, maddi konular oldukça gündemimizde olacak.
?Bugünün asıl önemli olayı ise Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasıdır. Tutulmalar bizim için çok önemlidir. 23:28’de gerçekleşecek bu tutulma ve maddi konular, toprak hareketleri oldukça fazla gündemimizde olacak. Bununla ilgili bir yazı yazdım. Bir önceki postumda bulabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.