30 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Nisan 2020

30 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay boşlukta başlıyoruz. 04:06’ya kadarda Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmayın diyeceğim de o saatte ne başlatacaksınız allasen.
04:06 itibariyle Ay artık Aslan burcunda transitine başlayacak. Kendimizi daha iyi hissedebileceğimiz,  neşeli hissedebileceğimiz, biraz daha eğlenceli olabilecek bir zaman dilimine geçiyoruz. Yalnız günün zorlayıcı açıları olduğu için kendini üstün ve büyük görmek, gurur yapmak biraz zorlayıcı olabilir.
07:26’da Ay Satürn karşıtlığı olacak, sabahın bu saatlerinde sorumluluklar üzerinize yük olabilir. Bu nedenle kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Bu saatlerde işiniz gücünüz yoksa uyuyun annem.
13:46’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişim konularında dikkat etmemiz gereken zamanlardır. Özellikle fevri konuşmalar, can sıkıcı boyutlara gelebilir. Gereksiz kopmalar yaşanabilir. Dikkat annem.
16:20’de de Ay Uranüs zorlayıcı açısı bulunmaktadır. Beklenmedik tepkiler verebileceğimizi ya da insanların bize şok edici tepkiler verebileceği gösterir. Biraz içgüdüsel olarak zorlanabiliriz. Sakin kalın annem.
17:19’da Ay Kiron üçgeni var. Bugünün en destekleyici açısı, yaralarımızı sarmak ve şifa bulmak için uygun saatlerdir. İlişkilerinizle veya işinizle ilgili bir yaranız varsa ve bir konuşma yapacaksanız daha çok bu saatlere getirmenizi tavsiye ederim.
23:38’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Bu zorlayıcı bir açı gibi görünüyor ama bu yeni ayda başlattığınız işlere biraz daha gayret ve irade göstermeniz gereken zamanları ifade ediyor. Her türlü içsel huzursuzluk ya da içsel çatışma yaşayabilirsiniz ama bu içsel çatışmalar aslında daha iyi sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.